Зустріч ''Нормандської четвірки" у Парижі. Зеленський, Путін, Меркель, Макрон. ПРЯМИЙ ЕФІР

НАШ

НАШ

255 ათ. ნახვები476

  Сьогодні, 9 грудня в Парижі відбудеться зустріч "нормандської четвірки". Три роки знадобилося лідерам України, Франції, Німеччини та Російської Федерації, щоб домовитися про зустріч, на якій може вирішитись подальша доля Донбасу.
  Редакція nash.live вже тримає руку на пульсі і збирає для вас всі подробиці про підготовку до переговорів, позиції учасників зустрічі і думки політиків та експертів про те, чи варто чекати прориву у вирішенні конфлікту на сході України.
  Хто з ким і коли зустрічається
  Французька сторона прийме учасників переговорів в Єлісейському палаці. Початок зустрічі заплановано на 17:00 за київським часом. Однак ще до початку офіційної частини "нормандського саміту" всі лідери країн проведуть двосторонні зустрічі. Володимир Зеленський підтвердив, що серед іншого у нього буде особиста зустріч з Путіним.
  Водночас в німецькому уряді вже повідомили, що на 16:00 (за київським часом) планується "двохсторонка" Меркель з Путіним, а о 16:30 вона переговорить із Зеленським.
  На 20:00 запланована спільна пресконференція за підсумками переговорів. Таким чином, початково запланований час зустрічі - всього дві-три години.
  У той же час джерело в Єлісейському палаці повідомило наступний розклад: спочатку Макрон спілкуватиметься із Зеленським (о 16:00 за київським часом), а в цей час Меркель з Путіним; потім "двосторонку" проведуть Макрон з Путіним і канцлер ФРН з президентом України. Після цього всі відправляться на загальну зустріч. Французька сторона не уточнила, чи запланована зустріч Зеленського з Путіним.
  Також у Єлісейському палаці відзначають, що переговори лідерів країн можуть затягнутися, і тоді складно визначити час підсумкової пресконференції.
  У Парижі спробують оживити Мінські угоди і просунутися в їх повному виконанні.
  Підпишіться на НАШ bit.ly/2ztIIDm
  НАШ сайт:
  nash.live/
  НАШ GEsels-канал:
  gesels.info
  НАША сторінка в Facebook:
  nashlive.ua/
  НАШ Telegram-канал:
  t.me/nashlive
  НАША сторінка в Instagram:
  nash.live
  НАША сторінка в Twitter:
  nashlive_ua/
  #Зеленський #Путін #Меркель #Макрон #НАШ #Париж

  კომენტარები

  1. Vasile Andranovici

   Кто даёт оценку норманского самита.... стукачек

  2. J710 Sams

   Підар з крашеною бородою

  3. Ирина

   Разве Украина должна ставить условия? Выключить нафиг газ и пусть барахтаются. Россия какая то мягкая стала. Выключи газ посмотрим что будет делать Украина, Германия. Это очень выгодно Америке. Пусть так и будет. Зато Россия сохранит свое лицо.

  4. Ruslan Bakumenko

   Безхатьки під банковій!

  5. Гнол Гнолов

   Особый статус для всей Луганской и Донецкой области,затем референдум областей и ...

  6. Антонона Попова

   МИНСКИЕ -ХИТРО СДЕЛАННЫЕ ПРОГОЛОСУЙТЕ ДО ОПРЕДЕЛЕНИЯ ГРАНИЦ НА ДОНБАССЕ В СЕРОЙ ЗОНЕ А НЕ ДО РФ С УКРАИНОЙ СУВЕРЕННЫХ ГРАНИЦ СЕГОДНЯ А ЗАВТРА БЕГИТЕ ГАЛОПОМ ПОСЛЕ ВЫБОРОВ ДО ГРАНИЦЫ С РОССИЕЙ ЗА МИНУТУ А ТО ЗАХВАТЯТ КАК КРЫМ ------КАКАЯ ЧУШЬ НО ЭТО - ЗАПИСАНО В МИНСКИХ И НИЧЕГО НЕ СДЕЛАТЬ 5 ЛЕТ НАЗАД ГОЛОСОВАНИЕ В СЕРОЙ ЗОНЕ А ПОТОМ К ГРАНИЦЕ С РФ А 2 ЗЕЛИНСКИЙ МЕНЯЕТ СМЫСЛ - ПОДВИНУТЬ ГРАНИЦУ ДО РОССИИ А ПОТОМ ВЫБОРЫ И МЫ ОСТАЕМСЯ НА СВОЕЙ ТЕРРИТОРИИ ПОЛНОСТЬЮ-НЕ СЛУШАЕТ НИКТО И МЕНЯТЬ НЕ ХОТЯТ-ДЕЛЯТ ДЕЛЯТ ЕС С ПУТИНЫМ УКРАИНУ-НАШЛИ ДУРАЧКОФФ-ЭТО НЕ ПОРОСЕНКО ЧТО ЗА ДЕНЬГИ РОДИНУ ПРОДАСТ ТОЖЕ НАПИСАЛ 5 ЛЕТ ЧТО ТОГДА ДУМАЛИ

  7. Serg K

   Украина это Российская Империя(ВЧИ ИСТОРІЮ УКРАЇНСЬКИЙ БРОЙЛЕР) . А сша и делала эти революции они до сих пор бояться возраждение ссср. Уже на гривнах люди пишут МИ ВІРИМ В ПУТІНУ WE TRUST YOU PUTIN

   1. Live Free

    Бред седой кобылы, у нас есть немного другой лозунг, касательно вашего президента, я думаю вы его хорошо знаете)))

  8. Rocanten Rocanten

   УКРАИНЫ БОЛЬШЕ НЕТ. И ВИНОВАТЫ ВЫ САМИ. ВЫ БЫДЛО.

   1. Live Free

    Думаю ти навіть пояснити своїх слів не зможеш, у тебе в голові те гімно, яким вам методично намагаються прополоскати мозок по вашим новинам.. Послухати їх тільки -весь світ проти Росії , скрізь одні вороги, фашисти...А ви як "благородні визволителі" захищаєте чіїсь права. Чи може це з вашим керівництвом щось не так чи можливо Путіну час лікуватися від старчеського маразму?

  9. Оксана Тимофеева

   так я и не поняла... молитва вчерашняя помогла или нет? ))) встретились, чтобы договориться о следующей встрече... все остались при своём мнении... - всё как при дякуле... самый довольный сабаков... погулял по Парижу, прибухнул и поехал своих шавок с Банковой в будки загонять...

   1. bienestar

    это тебе так на ньюсван разжевали?

  10. татьяна золотухина

   Зе дали задание на четыре месяца пусть выполняет не надо было ездить в Париж просто выполняй минские и все отведи войска по всей линии веди переговоры с пушилиным об обмени пленных укр на укр проголосуй закон об особом статусе и тогда езжай в Париж к гарантам с выполненым заданием

   1. татьяна золотухина

    @bienestar Почаще снимай кастрюлю с башки и не слушай говнопольского а один раз послушай лену Лукаш может узнаешь всю правду о своей неньки

   2. bienestar

    умница, реальный политолог! Можно идти на медведчуковские каналы!

  11. Nikol Ice

   Ни о чем.

  12. С М

   Зеленский молодец!!! Достойный президент!!! Мы с вами, у Вас все получится. Достойный брифинг.

   1. Sergii Rosnovskyi

    Гнусявый пингвин ваш зЕля, а ручонки то, ручонки постоянно возле носа - пыльца ноздри щекочет? Нюхнул перед встречей?

   2. bienestar

    ++++

  13. Дужая

   Ну ЗЕ себя покозал, ржала всю трансляцию

   1. bienestar

    ну и дебилка

  14. ———

   Путинский негатив и его энергетика, настолько чужды современной жизни мира, что после встречи даже разочарования не было. Отработанный материал. Вопрос времени.

   1. Live Free

    Старчеський маразм це серйозна хвороба! У всій Європі більшість війн проходить за участі Росії. Путіну давно пора вже відправити на пенсію.

   2. Alexandr Tsoy

    Что вы знаете о современном мире?